ا هراس غرب از سخنان رهبری درباره مهدویت ا

ا ا هراس غرب از سخنان رهبری درباره مهدویت ا نشریه 'ورلد نیوز دیلی' نوشت: 'باتوجه به رویارویی ایران با غرب بر سر برنامه هسته ای ایران، اشاره آیت الله خامنه ای به آخرالزمان، می تواند هشداری به رهبران غربی تلقی شود.'

 

به گزارش خبرگزاری شبستان، سایت روزآنلاین(Roozonline)، روز سه شنبه ۲۰ تیر(July.۱۰) به نقل از نشریه "ورلد نیوز دیلی" نوشت: "رهبر ایران برای اولین بار به ملت خود گفته است که باید برای "آخرالزمان" آماده باشند. این در حالی است که ایران به برنامه هسته ای خود ادامه می دهد. تمامی رسانه های دولتی ایران در هماهنگی با یکدیگر، روز جمعه داستان مشابهی را منتشر کردند و بر پیام آیت الله علی خامنه ای درباره ظهور حضرت مهدی تاکید کردند. تاکنون، رسانه های دولتی برای اجتناب از اطلاق صفت مهدوی به دولت ایران، در مورد ظهور امام دوازدهم از علمای حوزه علمیه نقل قول می کردند."

 

این سایت ادامه داد: "با این وجود، اکنون با توجه به رویارویی ایران با غرب بر سر برنامه هسته ای ایران، اشاره رهبر ایران به آخرالزمان، می تواند هشداری به رهبران غربی تلقی شود. [آیت الله] خامنه ای گفت: "موضوع امام مهدی از مهمترین مسائل است و مساله ظهور وی به روشنی در دین مقدس اسلام بیان شده است. ما باید آن را مطالعه کنیم و نسبت به آخرالزمان و ظهور مهدی هشیار باشیم....ما باید محیط را برای ظهور آماده کنیم تا ایشان تشریف بیاورند."

 

روزآنلاین افزود: "مذهب شیعه بر این باور است جنگی که در آن یک سوم جمعیت دنیا[!] در جنگ و گرسنگی کشته خواهند شد، باید سراسر زمین را در بر گیرد و بی قانونی به طور کامل حکمفرما می شود. در این میان اسرائیل باید نابود شود و تنها آن زمان است که امام مهدی ظهور می کند و کفار را به قتل می رساند و پرچم اسلام را در سراسر دنیا برافراشته می کند. نهادهای متعددی در ایران، زیر نظر [آیت الله]خامنه ای، در باره ظهور [حضرت]مهدی[عج تحقیق می کنند و سالانه کنفرانس هایی را در زمینه مهدویت برگزار می کنند. [آیت الله]خامنه ای گفت: "امروز ما وظیفه ای در باره ظهور داریم.....اگر ما سرباز امام زمان هستیم باید آماده باشیم. به یاری خداوند و با امدادهای غیبی او ما موفق می شویم به تمدن اسلامی در دنیا افتخار کنیم. این سرنوشت ماست...... جوانان و مومنان باید خود رابرای این حرکت عظیم آماده کنند." [آیت الله]خامنه ای با استناد به قرآن گفت آمدن [حضرت] مهدی قول خداوند است. او گفت: "زمانی می رسد که قدرت های استکباری جهان نابود می شوند و انسانیت در پرتو امام مهدی متجلی می شود."

روزآنلاین در ادامه نوشت: "گزارش شده است که جزوه ای به نام " 6 ماه آخر" میان نیروهای نظامی توزیع شده است تا آمادگی آنان را در مقابله با غرب تقویت کند. این جزوه می گوید که سپاه پاسداران و بسیج باید برای وظایف خود در طول جنگ آماده باشند. سپاه پاسداران روز یکشنبه با هشدار به اسرائیل و آمریکا گفته است که آنها باید حدس بزنند موشک های ایران به چه کلاهکی مجهز خواهد بود. در سایت مشرق نیز به تفصیل درباره توان موشکی ایران و قدرت تخریبی آن سخن گفته شده است. در این سایت گفته شده که موشک دو مرحله ای سجیل، قادر است دفاع موشکی اسرائیل را درنوردد و "خواب صهیونیست ها" را مختل کند. غرب، پس از یک دهه مذاکره با ایران، همچنان در فکر مهار کردن برنامه هسته ای پنهانی ایران است. آخرین گزارشات آژانس هسته ای حاکی از آن است که ایران غنی سازی اورانیوم در نظنز و فردو را همچنان ادامه می دهد و اورانیوم غنی شده کافی برای پنج بمب هسته ای در اختیار دارد. با وجود اینکه اکثریت ایرانیان[!] با حکومت مخالف هستند، تحریم های غرب نتوانسته است برنامه هسته ای ایران را متوقف کند؛ چیزی که نه تنها ممکن است به بحران اقتصادی جهانی بدل شود بلکه ممکن است باعث کشته شدن میلیون ها افراد بیگناه از جمله ایرانی ها شود."

/ 0 نظر / 16 بازدید