ا عرفان‌های کاذب نسل جوان ما را نشانه گرفتند ا

حجت‌الاسلام والمسلمین فاضل‌لنکرانی: ا ا عرفان‌های کاذب نسل جوان ما را نشانه گرفتند ا عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با انتقاد از اینکه متاسفانه کتب عرفان‌های بدلی به وفور در جامعه توزیع و نشر می‌شود، گفت: عرفان‌های کاذب می‌خواهند قرآن، ائمه معصومین(ع)، نماز و اسلام را از جوانان بگیرند.

 

به گزارش خبرگزاری شبستان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد فاضل‌لنکرانی در افتتاحیه نخستین طرح ضیافت دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی قم که باحضور مسئولان و دانشجویان در مجتمع یاوران حضرت مهدی(عج) برگزار شد، با تاکید بر اینکه امروز دنیا و بشریت را ظلمات فراگرفته است، گفت: ظلمت‌های اعتقادی، فکری، عرفان‌های کاذب و جاهلی نمونه‌ای از ظلماتی است که بشر را در بر گرفته است.

وی بااشاره به اینکه عرفان‌های دروغین درحال ترویج معنویت‌های کاذب در جامعه است، خاطرنشان کرد: مراکزی در سازمان جاسوسی آمریکا درحال فعالیت و ایجاد متونی هستند که به نسل جوان امروز ما بگویند عرفان ما صحیح است و اسلام درست نمی‌گوید.

 

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با انتقاد از اینکه متاسفانه کتب عرفان‌های بدلی به وفور در جامعه توزیع و نشر می‌شود، اظهارکرد: اهداف عرفان‌های کاذب و نوظهور این است که قرآن، ائمه معصومین(ع)، نماز و اسلام را از جوانان ما بگیرند.

حجت الاسلام فاضل‌لنکرانی با تاکید بر اینکه اگر جوانی با قرآن ارتباط نداشته باشد، اسیر عرفان‌های کاذب می‌شود، تصریح کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی حزب توده و مارکسیسم در دانشگاه‌ها نفوذ داشتند و جوانان اهل نماز و اسلام را منحرف می‌کردند.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار با تاکید بر اینکه قرآن نور را درون انسان قرار می‌دهد و در هنگام ظلمت وی را هدایت می‌کند، خطاب به جوانان دانشجو گفت: آنچه شما را حفظ می‌کند این کتاب الهی است و در کنار تمام درس‌ها و مشغله‌های خود، ارتباط با قرآن را حفظ کنید.

وی با انتقاد از اینکه متاسفانه زندگی‌های امروزی دچار انواع شرک شده است، اضافه کرد: گاهی بعضی فکر می‌کنند پزشکان، بیماران را شفا می‌دهند، درحالی که این فکر اشتباه است و پزشکان وسیله خدا هستند.

/ 4 نظر / 6 بازدید
امین و مهشید و خدای مهربون

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل]_________[گل][گل][گل][گل]__________[گل][گل] [گل] [گل][گل] [گل]______________[گل] [گل]______________ [گل] [گل][گل] [گل][گل][گل]__ سلام دوست عزيز [گل]____ ma3ta.com ___ [گل][گل][گل] _[گل]_[گل] ______اميدوارم خوب باشيد ________________[گل] [گل] [گل][گل][گل]_____ وبلاگ امین و مهشید و خدای مهربون ___ [گل][گل][گل] [گل] [گل][گل]___ جايي از جـنس امید و آرامش _________ [گل][گل] [گل] [گل] [گل] [گل] ________ با مطلبي فوق العاده زيبا ____ [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل]____ آپ شد__________________[گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل] [گل] [گل] حضور شما باعث دلگرمي ماست [گل][گل][گل][گل][گل] [گل] [گل]_[گل] [گل] __ شاد باشيد هميشه __[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] _______________[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل] [گل] [گل]__________ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل] [گل]______[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل] [گل]__[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل]

Mamad M2

سلام خوبی؟ به تازگی یه چت روم زدیم که خوشحال میشم بیایی و با هم خوش باشیم یکم.همونطور که گفتم تازه شروع کردیم پس نیاز داریم یکم شلوغ بشه و واسه این کار دعوتت میکنم حتما سر بزنی.پیشاپیش میگم ممنون که اومدی.فدات

حسنا

سلام ،وبلاگت خیلی زیباست.. .این پستت برام جالب بود،من خیلی اتفاقی به وبلاگت اومدم،میخواستم بگم من یه وبلاگ در مورد امام زمان(ع) دارم که هرکی تا حالا اومده حالش خیلی زیبا شده،کلا محیطش خیلی زیبا ومذهبیه،سعی کن کد جاوا کمتر بزاری وحتما به وبلاگم بیای وبرام نظر بزاری که این ارتباطمون قطع نشه راستی من بدون اینکه از قبل با شما هماهنگ کنم ، شما رو لینک کردم . خوشحال میشم منم با اسم حدیث انتظار لینک کنین در پناه حق...