نتایج مسابقه وبلاگ‌نویسی «جهاد جهانی در فضای مجازی» اعلام شد

گروه خبرنگاران افتخاری / مریم کیانی‌بیدگلی: هیئت داوران مسابقه وبلاگ‌‌نویسی «جهاد جهانی در فضای مجازی» به سرپرستی سیدجعفر فاطمی نوش‌آبادی، با انتشار بیانیه‌ای، نتایج این مسابقه را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) در نوش‌آبادکاشان، «سیدجعفر فاطمی نوش‌آبادی» مسئول هیئت داوران جشنواره وبلاگ نویسی «جهاد جهانی در فضای مجازی»

و رتبه اول سومین جشنواره بین‌المللی وبلاگ نویسی آخرین منجی سال 1389 و

جشنواره بین‌المللی وبلاگ نویسی پیامبر اعظم (ص)سال 1385 و دارای چندین رتبه اول، دوم و سوم کشوری در جشنواره‌های وبلاگ و نیز مدرس دوره‌های وبلاگ نویسی فرهنگیان شهرستان آران و بیدگل طی بیانیه‌ای رتبه‌های برتر این مسابقه را معرفی کرد.

در این بیانیه آمده است: با شکل‌گیری و نفوذ نهادی مجازی تحت عنوان اینترنت، بشریت به یکباره خود را در مقابل امواج تازه‌ای دید که رشد قارچ گونه و شبه انگیز مطالب غیردینی از آن جمله بود.

ترویج بی‌بند و باری و بداخلاقی و بی‌عفتی و بدحجابی از نتایج بد این تکنولوژی بود که در کنار ابعاد مثبت آن به شدت، رشد یافت و مشکلات زیادی را برای جهان و به ویژه جهان اسلام در پی داشت.

اما بی‌خبر از بکراندیشی مردمانی از تبار فطرت قدیسیت الهی که این تهدید بزرگ را تبدیل به فرصتی کردند تا بازگشت به دین الهی و ایجاد نظامی اجتماعی، سیاسی و فرهنگی مبتنی بر دین و ایمان را در این فضای مجازی تئوریزه کنند.

بر همین اساس یکی از مؤلفه‌هایی که سعی شده همواره در این فضا دست یابد موضوع حجاب و عفاف بوده است.

در اولین مسابقه وبلاگ نویسی «جهاد جهانی در فضای مجازی» هیئت داوران با بررسی کامل و جامع وبلاگ‌ها، با توجه به معیارهای اعلام شده قبلی مسابقه که در این آدرس موجود

از بین وبلاگ‌های فعال پیرامون موضوع حجاب و عفاف‌، وبلاگ‌های زیر را به عنوان نفرات برتر معرفی کرد.

وبلاگ «خیرالنسا العالمین» با نویسندگی «رسول گلی‌زاده» رتبه اول این مسابقه را از آن خود کرد.


وبلاگ «خیرالنسا العالمین» را اینجا ببینید!

رتبه دوم این مسابقه به وبلاگ «ام الائمه» با نویسندگی ناشناس تعلق گرفت.


وبلاگ «ام الائمه» را اینجا ببینید!

وبلاگ «بانوی بی‌حرم» با نویسندگی «خلیق» حائز رتبه سوم شد.


وبلاگ «بانوی بی‌حرم» را اینجا ببینید!

رتبه مشترک چهارم به وبلاگ‌های «هر چه باحجاب، نایاب‌تر» به نویسندگی «حاجی غیاثیان آرانی» و «حجاب و عفاف» به نویسندگی «م.ر. شاکر» اختصاص یافت.


وبلاگ «هر چه باحجاب، نایاب‌تر» را اینجا ببینید!


وبلاگ «حجاب و عفاف» را اینجا ببینید!

رتبه مشترک پنجم نیز به دو وبلاگ «لزوم حجاب و عفاف در جامعه» با نویسندگی «زهرا هاشمی» و «حجاب و عفاف» با نویسندگی «منیره حقیقی» تعلق گرفت.


وبلاگ «لزوم حجاب و عفاف در جامعه» را اینجا ببینید!


وبلاگ «حجاب و عفاف» را اینجا ببینید!


فراخوان شرکت در مسابقه را نیز می‌توانید اینجا ببینید!

/ 0 نظر / 3 بازدید