مسابقه داستان کوتاه کوتاه انتظار تمدید شد

مجله انتظار نوجوان به منظور اشاعه فرهنگ انتظار و ترویج فرهنگ مهدویـت و افزایش بهره‌مندی از ادبیات در شناساندن آن زیبای پنهان از نظرها و همچنین با هدف زنده کردن نام، یاد و امید به یوسف آل‌محمد(ص) اولین جشنواره داستان کوتاه کوتاه انتظار را برگزار می‌نماید.

گفتنی است، برای شرکت در این جشنواره، هنرمندان باید داستان های کوتاه خود را به دبیرخانه ارسال نمایند، همچنین، استفاده از موضوعات مرتبط با انتظار و مهدویت آزاد می‌باشد.

مهلت ارسال آثار نیمه شعبان ۱۴۲۳ برابر با ۲۶ تیرماه ۱۳۹۰ بود که به دلیل استقبال هنرمندان این از این مسابقه تا تاریخ ۱۵ مرداد ماه تمدید شد و به آثار برتر جوایز نفیسی از سوی مؤسسه آینده روشن اهدا می‌گردد.

آثار برگزیده علاوه بر چاپ در نشریه انتظار نوجوان در یک مجموعه چاپ و به نویسندگان آن حق التألیف پرداخت می‌گردد و آثار ارسالی پس فرستاده نمی‌شود.

علاقمندان می توانند آثار خود را به نشانی پستی مجله پست کنند و یا به پست الکترونیک (ایمیل) مجله بفرستند و روی پاکت پستی و یا در عنوان و یا متن ایمیل حتما نوشته شود، مربوط به جشنواره داستان کوتاه کوتاه انتظار نوجوان.

نشانی دبیرخانه جشنواره داستان کوتاه کوتاه «انتظار»: قم ـ خیابان صفاییه، کوچه ۲۳، پلاک ۵ مؤسسه آینده روشن-مجله انتظار نوجوان ـ شماره تماس: ۶ – ۷۸۳۳۳۴۵ – ۰۲۵۱ نشانی اینترنتی مجله: http://intizarmag.ir. پست الکترونیک: intizar.nojavan@yahoo.com

/ 0 نظر / 5 بازدید