ماه خدا در ساعت صفر

 

جدید ترین شماره نشریه الکترونیکی ساعت صفر با رویکرد رمضانی در ماه مبارک رمضان منتشر شد.

هشتادو نهمین شماره نشریه الکتروینک ساعت صفر با مطالب متنوع، با محوریت ماه مبارک رمضان در فضای وب

در این شماره مطالب مهدوی و رمضانی از جمله تجربه رمضان و اصلاح شیوه زندگی از یاسر آیین، موج انتظار در دریای رمضان از مهدی هوشیار، عدالت و زنجیره اتصال جوانان به مهدویت از محمد بیدارمنش به چشم می خورد.

از دیگر مطالب این شماره ساعت صفر می توان به شعری از مصطفی پورنجاتی با عنوان، صبر، تمام جمعه ها، معرفی کتاب قرآن، مهدی(عج)، جوانان از حسن سلم آبادی، شعر علی رضا قزوه با عنوان با چراغ رمضان در من روشن باش اشاره کرد.

گفتنی است، پرونده ویژه این شماره نشریه ساعت صفر، مرتبط با ماه مبارک رمضان و انتظار است که در این بخش نیز مطالبی چون، تبیین کارکرد مناسک و مناسبت های دینی با زندگی از یاسر آیین و شعری از علی رضا احسان پور، به چشم می خورد.

از دیگر بخش های این پرونده می توان به ماه بهترین ها از مهدی هوشیار، زمینه سازی فرهنگی برای ظهور از عاطفه رضایی، اصول فرهنگی مهدوی از مهدی هوشیار و دفاع ظالمانه از عدالت از سید احسان هاشمی اشاره کرد.

گفتنی است نشریه اینترنتی ساعت صفر به همت موسسه آینده روشن، به صاحب امتیازی سید مسعود پورسیدآقایی و سردبیری سید علی پورطباطبایی هر دو هفته یک بار با آدرس www.zerotime.ir در فضای وب منتشر می شود.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید