ماجرای تشرف به محضر امام عصر(عج) در 'نیمه شبی در حله'

کتاب برگزیده ششمین دوره کتاب سال ولایت؛ ا ا ماجرای تشرف به محضر امام عصر(عج) در 'نیمه شبی در حله' ا رمانی درباره امام زمان(عج) در کتابی با عنوان 'نیمه شبی در حله' نوشته حجت‌الاسلام مظفر سالاری از سوی موسسه فرهنگی بوستان کتاب منتشر شد.

 

به گزارش خبرگزاری شبستان، "نیمه شبی در حله"، داستانی جذاب است که درقالبی متفاوت از دیگر کتاب‌های دینی می‌کوشد تا مضامین عمیق دینی به ویژه در زمینه انتظار ظهور منجی عالم بشریت و وظایف مسلمانان در زمان غیبت را ترسیم کند. این کتاب افزون بر برخورداری از آنچه یک داستان را خواندنی و ماندگار می‌سازد، راهی نو در پرداختن به موضوعات تاریخی، اجتماعی و دینی را می‌گشاید. این کتاب ماجرای شگفت "اسماعیل هرقلی"، تشرف او به محضر حضرت مهدی(عج) و شفا یافتنش را بازگو می‌کند.

 

بنابراین گزارش در قسمتی از معرفی این اثر آمده است: "...اسماعیل، روز پنج‏شنبه بیرون از شهر "حلّه" در دجله غسل کرد و لباس پاکیزه پوشید تا براى آخرین‏بار به زیارت قبر امامان(ع) و سرداب مقدس برود. وقتى به حصار شهر رسید، ناگاه 4 اسب‏سوار را در مقابل خود دید، یکى از آنها جوان موقّر و با هیبتى بود. اسماعیل فکر کرد که او از بزرگان این منطقه است، در همین اندیشه بود که مرد موقّر پیش آمد و از او پرسید: تو اسماعیلِ هرقلى هستى؟ اسماعیل در شگفت شد که از کجا نام او را مى‏داند و از همین جا ماجرا آغازشد...."

شایان ذکر است، رمان "نیمه شبی در حله" ویژه گروه سنی کودکان و نوجوانان به عنوان کتاب برگزیده ششمین دوره کتاب سال ولایت انتخاب شده است. "نیمه شبی در حله" از سوی موسسه بوستان کتاب در شمارگان 4 هزار نسخه، 244 صفحه، قطع رقعی و جلد شومیز به چاپ رسیده است.

علاقه مندان برای تهیه این کتاب می توانند به آدرس اینترنی www.bustaneketab.com مراجعه و یا با شماره 7742155 و با پیش شماره0251 ارتباط برقرار کنند.

/ 0 نظر / 20 بازدید