زلال نرگس

وبلاگی تخصصی در مورد انتظار وامامزمان(عج)
نویسنده : مريم کيانی بيدگلی ; ساعت ٥:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/۱٥

مدیر کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم از برگزاری جشنواره به رسم شکرانه به مناسبت سفر رهبر انقلاب به قم خبر داد.

محمد مخلصی در گفت گو با خبرنگار آینده روشن،از برگزاری جشنواره به رسم شکرانه به مناسبت سفر رهبر انقلاب به قم خبرداد و عنوان کرد: این جشنواره با محوریت شخصیت مقام معظم رهبری و در قالب های نشریه دیواری،کارت پستال سازی،وبلاگ نویسی، نقاشی،خوشنویسی،شعر،متن ادبی ونامه نویسی به مقام معظم رهبری برگزار می شود.

وی تصریح کرد: کلیه اعضاء ومربیان و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان ،دانش آموزان ،هنرمندان ،شاعران ونویسندگان می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

مدیر کانون های پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان قم افزود: علاقه مندان می توانند تا پایان آبان ماه آثار خود را به دبیر خانه این جشنواره واقع در شهرک قدس،انتهای خیابان چمران جنوبی،ابتدای ۲۰ متری هدایت، کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان ارسال نمایند.

وی با بیان اینکه آثار برگزیده در دهه فجر امسال معرفی واز صاحبان آثار تجلیل به عمل خواهد آمد گفت:آثار جمع آوری شده پس ازتدوین خدمت مقام معظم رهبری تقدیم می گردد.

وی همچنین در پایان تصریح کرد: به مناسبت دهه کرامت و بزرگداشت روزجهانی کودک مناطق فرهنگی وهنری کانون پرورش فکری کودکان به صورت رایگان عضو می پذیرد.

کلمات کلیدی :ولایت فقیه