زلال نرگس

وبلاگی تخصصی در مورد انتظار وامامزمان(عج)
نویسنده : مريم کيانی بيدگلی ; ساعت ۸:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٥/۳

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو ستاد اجرایی طرح هزاران ختم قرآن رد آران و بیدگل در ارتباط زنده رادیویی با برنامه پیک مهدوی از استقبال گسترده جوانان در اجرای طرح هزاران ختم قرآن کریم در شهر نمونه قرانی آران‌وبیدگل خبر داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو ستاد اجرایی طرح هزاران ختم قرآن رد آران و بیدگل در ارتباط زنده رادیویی با برنامه پیک مهدوی از استقبال گسترده جوانان در اجرای طرح هزاران ختم قرآن کریم در شهر نمونه قرانی آران و بیدگل خبر داد.

میثم نمکی در گفتگو با برنامه زنده رادیویی پیک مهدوی گفت: در دهه اول شعبان جوانان آران و بیدگلی با تقبل بیش از 10 هزار جزء قرآن 300 بار قرآن کریم را ختم کرده اند.

این عضو ستاد اجرایی طرح هزاران ختم قرآن در آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع)پیش بینی کرد: در روزهای منتهی به میلاد امام زمان(عج)تعداد شرکت کنندگان در این طرح معنوی افزایش یابد.

نمکی افزود: هموطنان علاوه بر ثبت نام حضوری از طریق پایگاه های مستقر در حرم مطهر، می توانند از طریق سایت اینترنتی آستان مقدس www.helal.ir از اقصا نقاط کشور در این طرح قرآنی مهدوی شرکت کنند.

نمکی با بیان اینکه این طرح به صورت گسترده از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) و دفتر هماهنگی رادیو قرآن در این آستان برگزار می‌شود، تصریح کرد: شامگاه نیمه شعبان در آیین اختتامیه این طرح از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) به 313 نفر از شرکت‌کنندگان در این طرح جوایز ویژه‌ای به همراه تندیس یادمان و قرآن با ترجمه منظوم استاد تشکری آرانی اهدا می‌شود.

وی به برگزاری مراسم گلباران حرم مطهر حضرت محمد هلال بن علی آران و بیدگل توسط هیئات مذهبی این شهرستان اشاره کرد و افزود:این مراسم روز میلاد امام زمان(عج) توسط جوانان شهرستان برگزار می‌شود.

آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) در شهرستان آران و بیدگل شمالی ترین نقطه استان اصفهان واقع شده است.

برای دسترسی به سایت هلال اینجا کلیک کنید!

برای دسترسی به سایت هلال اینجا کلیک کنید!