زلال نرگس

وبلاگی تخصصی در مورد انتظار وامامزمان(عج)
نویسنده : مريم کيانی بيدگلی ; ساعت ۱٠:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢٦

 دشمن برای حذف گفتمان ولایت فقیه از جامعه اسلامی تلاش می‌کند و با مطرح کردن شبهات بی‌اساس و با استفاده از عناصر نفوذی خود، اتحاد جهان اسلام را هدف قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) شعبه خراسان جنوبی، «ابراهیم افشاری»، معاون سیاسی ــ امنیتی استانداری خراسان جنوبی 26 تیرماه در جمع مردم درمیان با بیان این مطلب گفت: تمام موفقیت جمهوری اسلامی ایران معلول اطاعت توأم با بصیرت مردم از علمای اسلام و در رأس آن ولایت مطلقه فقیه است.

وی با بیان اینکه استعدادهای بالقوه ملت ایران در طول دوره خفقان طاغوت به دلیل وابستگی آن به قدرت‌های استعماری به هیچ عنوان امکان ظهور نداشت، گفت: علم، قدرت و امانت سه عامل مهم استحکام نظام است.

افشاری با اشاره به پویایی، تحرک و نشاط ، به عنوان سه عامل مهم در طراوت و قدرت جامعه، اظهار کرد: ملتی که در زمان زمامداری 2500 ساله رژیم شاهنشاهی از تولید ابتدایی‌ترین مایحتاج زندگی روزمره خود عاجز بود، امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی با تکیه بر استعدادهای درخشان جوانان خود به قطب علمی و اقتصادی جهان تبدیل شده است.

معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به موقعیت حساس ایران در منطقه و جهان، برقراری امنیت را مهم‌ترین اصل در توسعه و مقابله با تهدیدات خارجی دانست و خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی در سایه امنیتی که به پشتوانه حمایت‌های مردم با بصیرت ایران برقرار شده، توانسته حقوق از دست رفته این ملت خداجو را به آنان بازگرداند.

وی همچنین با تأکید بر لزوم حفظ وحدت امت اسلام از همدلی و اتحاد به عنوان تنها عامل بازگرداندن عزت مسلمانان یاد کرد.